İade Şartları

HikayeniBastir.com olarak müşteri memnuniyeti 1 numaralı önceliğimizdir. Bastırdığınız hikayeler bizce çok güzel, çok kaliteli ve çok profesyonel olmalı.

Eğer aşağıdaki durumlar dışında elinize ulaşan üründen memnun kalmazsanız, siparişinizin size teslimininden itibaren 30 gün içerisinde destek@hikayenibastır.com adresine e-mail yolu ile şikâyetinizi, para iadesi veya tekrar basılması konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size en kaliteli ürünü göndermek için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Ancak maalesef bazı durumlar bizim kontrolümüzün dışında. Hikayenibastir.com; aşağıdaki durumlardan sorumlu değildir:

Müşteri tarafından foto kitap oluşturma sırasında yazım, noktalama, imla ve yazılanların doğruluğu: Lütfen girdiğiniz kelime ve cümlelerde, noktalama, yazım ve imla hataları var ise sipariş vermeden kontrol edip, düzeltmeleri yapın.

Düşük çözünürlük sorunları: Düşük çözünürlükte kullanılan fotoğraflar, baskıda istenilen kaliteyi almanızı zorlaştırır. Foto kitabınızı oluşturma esnasında yüklediğiniz fotoğraflar düşük çözünürlükte ise sistem tarafından uyarılırsınız. Bu durumda ya fotoğrafı küçültmeniz ya da yüksek çözünürlüklü fotoğraf ile değiştirmeniz önerilir. Ancak devam etmek sizin kararınız ve riskinizdir.

Foto kitabınızın farklı zamanlarda baskı siparişlerinde ufak da olsa renk ve ciltleme farklılıkları olabilir. Hikayenibastir.com olarak en yeni baskı teknolojilerinden yararlanıyoruz ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Sipariş iadesi:

Ürün size ulaştıktan sonra, 30 gün süre içinde kullanım dışı olan problemler için hemen bizimle destek@hikayenibastir.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş İptali

Siparişin size sipariş onay e-postası atıldıktan 2 saat sonra otomatik olarak üretime alınır. Bu 2 saat içerisinde iptal isteğiniz gerçekleştirilebilir. Sipariş iptal kararını verdiğinizde destek@hikayenibastir.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Siparişiniz bize ulaştıktan ve üretimi en geç 3 iş günü içerisinde tamamlandıktan sonra anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilecektir. Ürünün kargoya teslim edildikten sonra ortalama teslimat süresi İstanbul için 1 iş günü İstanbul dışı şehir merkezleri için 2-3 iş günüdür.

E-posta adresini bırak, kampanyalarımızdan ilk sen haberdar ol!
X